Ремонт електропроводки
Ремонт електропроводки в квартирах та будинках, це складний процес, що вимагає наявності спеціального інструменту та обладнання. Знайти пошкодження в розетках або освітленні не завдаючи шкоди ремонту, досягається при великому досвіді та практиці.
І так починаємо пошук пошкодження в електропроводці. Всі роботи з електрикою потрібно проводити, дотримуючись усіх запобіжних заходів. Це має бути аксіомою.
Ділимо несправність на дві основні проблеми, це коротке замикання та обрив кабелю. Це дуже важливо, залежно від несправності використовують різне обладнання.
Для зазначених вище проблем ми використовуємо обладнання:
– кабельний детектор обрива Greenlee CS-8000;
– кабелешукач Fluke 2042;
– трасошукач Sonel LKZ 720
– трасошукач-дефектоскоп Amprobe AT-7030;
– трасошукач Amprobe AT-2004;
– тепловізор FLIR С2;
– вимірювач параметрів електробезпеки та електроустановок Fluke 1653;
– рефлектометр Megger TDR 1000

Почнемо з короткого замикання. Розглянемо симптоми: вибиває автомат, блимає світло, чути хлопки у проводці. Одним словом, уся лінія несправна.
Якщо коротке замикання, проводимо комплекс дій для пошуку короткого замикання.
Перше, це потрібно зрозуміти, як і де проходить пошкоджена лінія, для цього ми використовуємо американське трасопошукове обладнання фірм Greenlee CS-8000 та Amprobe AT-2004.

Ремонт кабеля СИП
Ремонт кабелю СІП. Пошук пошкодження та ремонт кабелю СІП. Причина ушкодження є банальною, це дерева. Кабель проходив крізь гілки. Вітер і дерево...

Пошук короткого замикання
Пошук короткого замикання електропроводки. Часте ушкодження під час пошуку, якого використовується відпрацьована методика пошуку ушкодження.Місце...

Ремонт кабельних ліній.
Ремонт кабельних ліній. Провели пошук пошкодження кабельної лінії від зборки до приватного будинку. Місце ушкодження визначили точно....