Електромонтаж в помешкані

Електромонтаж

Комфортність життя сучасної людини залежить від наявності надійного джерела електричної енергії. На неї зав’язано практично все – освітлення приміщень, приготування їжі та зберігання продуктів, опалення приміщень та підігрів води, кондиціювання та вентиляція, засоби комунікації та доступу до інформації, десятки інших приладів та пристроїв, без яких вже важко уявити своє існування.
Наша мета – дати господареві квартири уявлення про масштабність заходів щодо прокладання домашньої електричної мережі, про основні принципи її планування, про правильний розподіл навантажень, про прийоми монтажу кабельної частини та електроарматурних виробів, про інші важливі нюанси.

Господар квартири повинен зрозуміти, чи варто, братися за такий обсяг робіт самостійно, або все ж таки запросити кваліфікованих майстрів, які мають досвід та професійний інструмент.
З погляду професіоналів, без наявності практики і без допуску з електробезпеки краще подібні роботи самостійно не виконувати, оскільки існує маса нюансів, які просто неможливо описати — їхнє знання приходить із багаторічним досвідом.

Електромонтаж

Електромонтаж, із чого ми починаємо.

При побудові електричних систем спочатку все треба продумати і узгодити із замовником, де і які споживачі будуть встановлені, продумуються сценарії освітлення та багато іншого.
Після погодження технічних умов все фіксується на папері. Це вбереже надалі від багатьох помилок і необхідності переробок.
Після того, як загальна ідея сформульована та закріплена на папері, можна приступати до проекту системи електропостачання.
І тільки після того, коли у нас буде грамотний ескізний проект, розраховані всі апарати захисту, переріз і марка кабелів, схема компонування розташування всіх пристроїв в електрощиті — тільки після цього можна приступати.

Вибираємо кабель та розподіляємо навантаження по групам

Необхідно пам’ятати, що для освітлювального ланцюга домашньої електропроводки використовуються кабелі 3×1.5 мм2, а розеткового ланцюга перетином 3×2.5 мм2. Це автоматично означає обмеження споживаної потужності навантаження, що живиться через такі кабелі.

З цього також випливає, що для ліній освітлення не можна застосовувати автомати з номінальним струмом понад 10А, а для розеткових ліній – понад 16А. Вимикачі висвітлення випускаються на максимальний струм 10А, а розетки на максимальний струм 16А.
Для стаціонарного дроту ми застосовуємо кабель ВВГнг — П, один із двох заводів:
ТОВ «Запорізький завод кольорових металів»
ПАТ «ОДЕСКАБЕЛЬ»

Перетин кабелю та навантаження ВВГнг — П

1,5 мм2 — 10 А — навантаження до 2,2 кВт
2,5 мм2 — 16 А — навантаження до 3,5 кВт
4,0 мм2 — 25 А — навантаження до 5,5 кВт
6,0 мм2 — 32 А — навантаження до 7 кВт
10 мм2 — 50 А — навантаження до 11 кВт

Ми ніколи не використовуємо і не рекомендуємо для електромонтажу багатодротяний провід ШВВП, він не призначений для прихованої стаціонарної проводки.
Термін служби такого дроту обмежений, має слабку поясну (зовнішню) ізоляцію.

remont220.in.ua

Реле напруги Zubr – навіщо він потрібен?

Реле напруги Зубр призначене для захисту електрообладнання від відхилення напруги мережі (220 В) від заданих меж. Якість напруги мережі має відповідати державним стандартам і дорівнювати 220 В з незначними відхиленнями. На цю напругу орієнтуються виробники побутової техніки під час проектування та виготовлення. Але реальна напруга мережі не завжди відповідає цим стандартам.

Тому www.remont220.in.ua рекомендує реле Зубр купити заздалегідь, щоб відстежувати перепади напруги.
Можуть відбуватися перепади напруги від 160 до 380 В, спричинені цілою низкою факторів, серед яких можна виділити такі:
• обрив та попадання нульового дроту на одну з фаз у повітряних лініях (найбільш поширене у приватному секторі, де переважають повітряні лінії електропередач);
• перекіс фаз, викликаний перевантаженням однієї з фаз будь-яким потужним споживачем;
• застаріле обладнання підстанцій, що не відповідає збільшеній потужності споживачів. Основний перелік електрообладнання, що захищається наступний: побутові споживачі струму такі, як холодильники, телевізори, відеотехніка та аудіотехніка, комп’ютери, а також інше електрообладнання, чутливе до відхилень мережевої напруги.

remont220.in.ua

Кухня – це центр скупчення електроприладів у квартирі.

Погодьтеся, що побутова кухонна техніка — це головний елемент налагодженої роботи домогосподарки на кухні. Правильне розташування електроприладів допомагає не тільки без проблем організувати процес приготування, але і набагато скорочує час на приготування їжі та прибирання.
З цієї причини дуже важливий правильний електромонтаж на кухні.

Тепер розглянемо дедалі детальніше.

Вся ця техніка холодильник, варильна поверхня, духова шафа, посудомийка, різні комбайни, мультиварка, хлібопічка, мікрохвильова піч, м’ясорубка, електрочайник і так далі, всі вони для своєї роботи вимагають електроенергію.
Наше завдання при електромонтажі узгодити із замовником та розподілити так електронавантаження (скомпонувати лінії), щоб надалі не виникало аварійних відключень електромережі.

remont 220V
remont 220V
Ремонт 220V

Ми багато років надаємо послуги з ремонту та діагностики електропроводки.
Виконуємо такі роботи:
— ремонт кабельних ліній у землі;
— трасування кабельних ліній та трубопроводів…

Електромонтаж. Електромонтажні роботи. Заміна автоматичного вимикача. Заміна ввідного кабелю. Електромонтаж освітлення. Заміна електропроводки. Прокладка кабеля в земле.

Зателефонувати